Рушники Missoni Home

RexRex
На сторінці:
Сортувати:
Рушники Missoni Home

Рушник - це той предмет, без якого неможливо обійтися в побуті. Безумовно, якщо ви купуєте рушники високої якості, то і процес експлуатації їх буде більш тривалим.

Рушники вищої якості класифікують за такими характеристиками:

- тип тканини - махрового, вафельного, паперового типу (одноразові варіанти);

- склад виробу - бавовна, бамбук, льон, інше;

- розмір і основне призначення - для рук, для особи, для ніг;

- використання - ванна кімната, кухня, пляж, басейн, баня або сауна.

У таких виробів характеристик дуже багато. Сьогодні на нашому сайті у кожного бажаючого є можливість купити якісний рушник за доступною вартістю. Замовлення оформити дуже швидко, а ось оплату можна здійснити зручним для вас способом.

Склад рушників

Якщо ви хочете купити якісні рушники, то дуже важливо звернути увагу саме на склад виробу, так як від нього може залежати дуже чого: здатність відмінно вбирати вологу, м'якість, тривалий термін служби. Найкраще купити дорогий рушник, але щоб він був виконаний з натурального матеріалу, такого як:

- бавовна;

- бамбук;

- льон.

Якщо ви маєте намір купити рушник дорого, то можете здійснити таку покупку в інтернет-магазині "ПРЕСТИЖ ДИЗАЙН", вибравши з каталогу найбільш підходящі для себе варіанти. 

Розміри рушників

Найбільш поширені види рушників:

- 30 х 30 см - маленький рушник, іноді його називають гостьовим рушником, можна так само використовувати в якості кухонного рушника;

- 40 х 70 і 40 х 60 см - гігієнічні рушники для обличчя або рук;

- 60 х 90 см - рушник для ніг, махровий килимок для ванної кімнати;

- 60 х 100 і 70 х 115 см - середні рушники для душу, зручно використовувати в дорозі, відрядженні;

- 70 х 140 см - великий рушник;

- 100 х 150 см - банний, масажний рушник, рушник для лазні та сауни;

- 100 х 170, 100 х 180 і 100 х 190 см - пляжні рушники;

- 35 х 100 см - рушник для фітнесу.

У наш час щоб купити якісний рушник в Україні, необхідно добряче постаратися, обійти не один магазин, поки знайдеш саме те, що хочеш бачити у себе вдома. Але наш інтернет-магазин пропонує покупки без зайвих витрат часу і сил, при цьому ви завжди зможете підібрати рушники найвищої якості, приємні на дотик.

Тепер ви точно знаєте, що купити рушники високої якості в Україні можна за допомогою сайту нашого інтернет-магазину. Наші консультанти завжди готові вам допомогти у виборі потрібного виробу.