Кістяна порцеляна преміум класу Villeroy & Boch

На сторінці:
Сортувати:
Кістяна порцеляна преміум класу Villeroy & Boch

PREMIUM BONE PORCELAIN - кістяна порцеляна преміум класу Villeroy & Boch

Назва кістяна порцеляна є похідною від англійських слів «bone» (кістка) і «china» (порцеляна). Bone China в перекладі означає кістяна порцеляна. Як і випливає з назви, мова про порцеляну з високою часткою кісткової золи великої рогатої худоби. Цей вид порцеляни відомий в Європі вже майже 200 років і розглядається як найблагородніший з усіх типів порцеляни. Сьогодні його також часто називають «білим золотом». При плавці створюється неповторна білизна порцеляни і ефект напівпрозорості. Також йому властивий м'який блиск і яскрава кольорова віддача при використанні кольорового розпису.

Завдяки багаторічному досвіду, точної ручної роботи, найсучаснішими технологіями і суворій перевірці якості Villeroy & Boch домагається звично високої якості виробів і створює один з найблагородніших видів порцеляни: кістяну порцеляну преміум класу. Але прагнення до досконалості не дозволяє зупинитися - Villeroy & Boch облагороджує вироби з цього порцеляни платиною і золотом, перетворюючи їх в дивовижні зразки стилю.
Кістяна порцеляна преміум-класу відрізняється блиском і легкої прозорістю. Тому вона високо цінується навіть без розпису, коли її первозданний білий колір підкреслює красу ліній. Шляхетний білий колір підійде для будь-якого стилю сервірування. Колекції кістяної порцеляни Villeroy & Boch відкривають великі можливості для комбінацій, так як вхідні в них предмети можна за бажанням урізноманітнити кольоровими акцентами.